Noclegi w grachw Beskidzie Śląskim › "Pokoje pod Czyrną"
"Pokoje pod Czyrną"

Typ obiektu :

Ulica, nr budynku :

Miejscowość :

Województwo :

 

Telefon stacjonarny :

Telefon komórkowy :

Fax :

Strona WWW :

 Kwatery

 Zwalisko 17

 Szczyrk

 

 

 

 +48.602801507

 

pokojepodczyrna.pl 

BEZPOŚREDNIE SĄSIEDZTWO WYCIĄGÓW DLA POCZĄTKUJĄCYCH

I ZAAWANSOWANYCH

NARCIARZY GWARANCJĄ UDANEGO ZIMOWEGO WYPOCZYNKU


Zapraszamy do "Pokoi pod Czyrną"

których głównym atrybutem jest usytuowanie u podnóża Małego Skrzycznego, w bezpośrednim sąsiedztwie górskich szlaków turystycznych oraz kompleksu wyciągów narciarskich w Czyrnej. Osoby lubiące aktywnie spędzać wypoczynek znajdą tutaj liczne szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i spacerowe oraz wyciągi narciarskie o różnych stopniach trudności.

Wokół domu roztaczają się piękne widoki na zbocza okolicznych gór Masywu Skrzycznego

i Klimczoka, lasów, ogrodu oraz szumiącego górskiego potoku.

"Pokoje pod Czyrną" położone są w zacisznym i spokojnym górskim zakątku. Oferujemy noclegi z dala od miejskiego gwaru i zgiełku, a w pięknych sceneriach gór i szumiącego górskiego potoku, blisko lasu.   "Pokoje pod Czyrną" usytuowane są w samym centrum sportów zimowych .

Amatorzy narciarstwa powinni czuć się szczególnie usatysfakcjonowani. Usytuowanie domu w sąsiedztwie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego  „Czyrna – Solisko” dysponującego 13 wyciągami oraz 22 km tras narciarskich o różnych stopniach trudności, łączącymi się z wyciągami Masywu Skrzycznego, Soliska i Hali Pośredniej, pozwala zapomnieć o samochodzie – nie trzeba tracić czasu stojąc w korkach i oczekując na dojazd do płatnych parkingów. Z tras narciarskich można dojechać na nartach do samego domu.
To malownicze miejsce przyciągnie nie tylko zwolenników turystyki górskiej, ale także tych, którzy szukają ucieczki od zgiełku dnia codziennego. Latem bowiem, z dala od zatłoczonego i ruchliwego centrum, na naszych gości czeka zielony ogród z kącikiem wypoczynkowym oraz miejscem na gril. Dla amatorów aktywnego wypoczynku czekają liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, stadnina koni oraz „Park Linowy” dla amatorów sportów ekstremalnych. Dla lubiących poczuć powiew wiatru oferujemy wypoczynek pod żaglami na wodach Jeziora Żywieckiego. Pobyt uatrakcyjnią latem liczne imprezy folklorystyczne, zimą, w okresie ferii, zabawy na pobliskich stokach oraz kuligi organizowane przez miejscowych górali.

POŁOŻENIE:

nad potokiem, u podnóża Masywu Małego Skrzycznego- w Czyrnej w bliskości szlaków turystycznych, lasów, ścieżek rowerowych, szlaków spacerowych w sąsiedztwie kompleksu wyciągów narciarskich Ośrodka Narciarskiego  „Czyrna – Solisko” w bezpośrednim sąsiedztwie sztucznie naśnieżanego i oświetlonego wyciągu narciarskiego  "KRASNAL" dla osób uczących się jeździć na nartach i snowboardzie oraz rynny do jazdy na pontonach (snowtubingu) wotoczeniu innych wyciągów i tras narciarskich dla początkujących z dostępem do wykwalifikowanej kadry instruktorskiej licencjonowanych szkół narciarskich, jak i licznych wypożyczalni i serwisów sprzętu narciarskiego.
OFERUJEMY:
apartament przytulnie i funkcjonalnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
(każdy pokój) kuchnię dla Gości z kompletnym wyposażeniem oddzielne pomieszczenie na sprzęt narciarski miejsca na samochody na terenie posesji latem miejsce na grill i wypoczynek w ogrodzie niezależne wejście dla Gości dodatkowe fakultatywne atrakcje letnie bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi.

  Doba hotelowa trwa od godz.14.00 w dniu przyjazdu do godz.11.00 w dniu wyjazdu.
       

             Na terenie całego domu obowiązuje zakaz palenia papierosów.


Chcąc zapoznać się z opiniami Gości na temat pobytu u nas zapraszamy do KSIĘGI GOŚCI znajdującej się na naszej stronie internetowej www.pokojepodczyrna.pl.

 

               Więcej informacji również na naszych stronach:
                                    www.pokojepodczyrna.pl

                                                ZAPRASZAMY!!!


Więcej na stronie pokojepodczyrna.pl

Promocje, lastminute:

brak ofert lastminute

Pakiety tematyczne obiektu:

brak pakietw tematycznych w ofercie

Informacje o regionie

PołożenieBeskid Śląski to pasmo górskie, stanowiące część Beskidów Zachodnich. Na zachodzie Beskid Śląski graniczy z Beskidem Śląsko - Morawskim, na południowy wschodzie sąsiaduje z Beskidem Żywieckim, Kotliną Żywiecką na wschodzie, Beskidem wicej » Beskid Śląski

Lokalizacja i dojazd:

Zobacz rwnie



Online 23 (6)
2008 www.gory-online.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wykonanie: Tenet