Typ obiektu :
Ulica, nr budynku :
Miejscowość :
Województwo :
Telefon stacjonarny :
Telefon komórkowy :
Fax :
Strona WWW :
Apartamenty
ul. Smrekowa 23 C
Zakopane
+48.182001084
+48.603091780,+48.601588181
zakopaneapartamenty.net.pl
APARTAMENTY NA SZCZYTACH to luksusowe i stylowe apartamenty idealne do wypoczynku dla rodziny lub przyjaciół.
REZERWACJE
www.zakopaneapartamenty.net.pl
Wieczory można wspólnie spędzić w przytulnym salonie w klimacie regionalnego wystroju przy cieple pięknego KOMINKA.
Apartamenty wykonane są w drewnie z elementami zakopiańskiego stylu co napewno pozostawi niezapomniane wspomnienia z pobytu. Z balkonu rozpościera się piękny widok na panoramę TATR.
Po całodziennych wycieczkach można zrelaksować się w wannie z hydromasażem.
Apartamenty są klimatyzowane co pozwala na komfort w czasie upalnych dni.
Apartamenty znajdują się w kompleksie Apartamentów Smrekowa.
Usytuowany są na 2 pietrze budynku. Dzięki temu w trzech apartamentach na tym samym piętrze może niezaleznie od pozostałych apartamentów spędzic mile czas grupa do 23 osób.
APARTAMENTY SMREKOWA to przytulne mieszkania w zacisznej okolicy Zakopanego blisko Centrum (15min. pieszo do ul. Krupówki), dworca i zakopiańskiego Aquaparku.
Usytuowane są w stylowym kompleksie budynków na zboczu Antałówki, z której rozpościera się piękna panorama TATR.
Blisko stąd do głównego przystanku busów odjeżdzających w każdym kierunku do najatrakcyjniejszych miejsc Tatr i Zakopanego oraz okolic. Powoduje to, że w zasęgu ręki są wszystkie górskie szlaki turystyczne.
W skład kompleksu wchodzi ogród z Grillem i stołem biesiadnym z ławami.
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.zakopaneapartamenty.net.pl
Więcej na stronie zakopaneapartamenty.net.pl
Promocje, lastminute:
brak ofert lastminute
Pakiety tematyczne obiektu:
Informacje o regionie
PołożenieTaty to najwyższe pasmo w Łańcuchu Karpat; powierzchnia Tatr liczy 785 km², z czego około 175 km² (ponad 22%) leży w granicach Polski. Główna grań Tatr przebiega od Huciańskiej Przełęczy (905 m n.p.m.) na zachodzie do Ździarskiej wicej » TatryLokalizacja i dojazd:
Zobacz rwnie