Serdecznie zapraszamy Panstwa do Jeleniej Gory-Jagniatkowa komfortowego domu dla 6-7 osob.
Dom polozony jest w cichej,bardzo spokojnej okoliy,co jest duzym plusem dla osob pragnacych odpoczac od zgielku miasta.Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziecmi,malzenstw,malych grup oraz osob indywidualnych.Bliskosc Karkonowskiego Parku Narodowego z licznymi szlakami turystycznymi sprawia,ze jest to miejsce idealne dla piechorow,,rowerzystow.Zarowno latem jak i zima sa tutaj wspaniale mozliwosci uprawiania sportu(piesze wycieczki,jazda na rowerach gorskich,narty)
Dom jest obiektem ekskluzywnym posiada basen,saune,barek,fitness.
Do dyspozycji:
W pobliżu:
Restauracja "Wedle Buckow" (z kateringiem) Pizeria "Coloseum" ( z przywozem do domu) trzy sklepy ogólno-spożywczeTrasy Narciarskie:
Szklarska Poręba - 10 km Karpacz - 15 km Jakuszyce -15 km Łysa Góra Dziwiszów - 15 km Harrachow -17 km (Czechy) Świeradów Zdrój Kolej Gondolowa -32 km Splinderowy Mlyn (Czechy ) - 35 kmProsimy o kontakt 004917647223111 Serdecznie Państwa zapraszamy życząc miłego wypoczynku (kontakt możliwy w j. niemieckim) E-mail; leszekwach@hotmail.com
Promocje, lastminute:
brak ofert lastminute
Pakiety tematyczne obiektu:
Informacje o regionie
PołożenieKarkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów Zachodnich, ciągnące się od Przełęczy Szklarskiej na zachodzie, po przełęcz Okraj na wschodzie. Główny grzbiet tego pasma, który dzieli się na Grzbiet Śląski, Grzbiet Czarn wicej » Pasmo KarkonoszeLokalizacja i dojazd:
Zobacz rwnie