Stylowa przedwojenna willa z pięknym ogrodem położona u stóp Karkonoszy, w której znajdują się w pełni wyposażone 3 apartamenty.
Dom znajduje się 2 min od głównej drogi z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby (zaledwie 6 km do centrum kurortu) w bardzo cichej okolicy, blisko lasu.
Jest to idealne miejsce na wypad w góry na narty, narty biegowe, długie spacery i wycieczki rowerowe(przed naszym domem co roku przebiega trasa maratonu MTB). Niedaleko domu znajduje się stacja linii kolejowej Jelenia Góra - Szklarska Poręba, po której podróż pociągiem pozwoli uatrakcyjnić pobyt w górach .
Do dyspozycji Gości jest altana z grillem w wyjątkowym ogrodzie.
Promocje, lastminute:
brak ofert lastminute
Pakiety tematyczne obiektu:
Informacje o regionie
PołożenieKarkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów Zachodnich, ciągnące się od Przełęczy Szklarskiej na zachodzie, po przełęcz Okraj na wschodzie. Główny grzbiet tego pasma, który dzieli się na Grzbiet Śląski, Grzbiet Czarn wicej » Pasmo KarkonoszeLokalizacja i dojazd:
Zobacz rwnie