STRONA OBIEKTU Dom Tulipanów zostaa wyczona
za chwile nastpi przekierowanie na strone gwn serwisu
Noclegi w grachw Górach Izerskich › Dom Tulipanów
Dom Tulipanów

Typ obiektu :

Ulica, nr budynku :

Miejscowość :

Województwo :

 

Telefon stacjonarny :

Telefon komórkowy :

Fax :

Strona WWW :

 Agroturystyka

 ul. Kolejowa 14

 Świeradów Zdrój

 

 

 

 +48.514611755

 

 

Sześcioosobowy domek - Dom Tulipanów znajduje się w jedym z najładniejszych miejsc Świeradowa – Zdroju.

Administracyjny adres : Kolejowa 14, ale w rzeczywistości położony jest przy ulicy Wiśniowej, jednej z najładniejszych ulic miasteczka.

Zaciszne usytuowanie obiektu, choć w niewielkiej odległości od centrum miejscowości, sprzyja relaksowi. Domek jest położony na południowej stronie wzniesienia za starą stacją kolejową (niedaleko stacji paliw Orlen).

W niedalekiej odległości (10 minut pieszo) znajdują się 2 sklepy spożywcze, pizzeria i bar- restauracja. Dalej atrakcyjne centrum Świeradowa-Zdroju.

Latem można wypoczywać na miejscu, zaś amatorzy górskich wędrówek i wycieczek rowerowych (montains bikes) z pewnością docenią łatwą dostępność przepięknych Gór Izerskich.

W zimie zaprasza nowoczesny wyciąg (gondola) z drugiej strony miasta. Dojazd do wyciągu autem +/- 15 minut.

Domek jest wokół ogrodzony (ogrodzenie z siatki ) z dużą bramą wjazdową (zamykaną) i dużym parkingiem na kilka aut a ogród z kilkoma drzewami owocowymi stanowi jego najbliższe otoczenie.

Taras z dużym stołem z bali z ławami. Przy tarasie huśtawka dla dzieci.

Na parterze salon z kominkiem,TV,DVD i w pełni wyposażoną (osobną) kuchnią, łazienka z prysznicem i wanną, osobna ubikacja. Na górnej kondygnacji 3 sypialnie (2 sypialnie z podwójnymi łóżkami i jedna z dwoma pojedynczymi ), możliwość dostawienia łóżka składanego i łóżeczka dla małego dziecka.

Domek jest ogrzewany gazem (kaloryfery). Od 1-go października do 15-go maja dodatkowa opłata za zużycie gazu według odczytu licznika .

Promocje, lastminute:

brak ofert lastminute

Pakiety tematyczne obiektu:

brak pakietw tematycznych w ofercie

Informacje o regionie

PołożenieGóry Izerskie tworzą zachodni człon Sudetów. Od wschodu i południowego-wschodu sąsiadują z Kotliną Jeleniogórska i Karkonoszami, od południa i południowego-zachodu, poprzez dolinę Nysy Łużyckiej, z Górami Łużyckimi, a wicej » Góry Izerskie

Lokalizacja i dojazd:

Zobacz rwnie



Online 38 (3)
2008 www.gory-online.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wykonanie: Tenet